На тренінгу 20 практичних психологів із дошкільних навчальних закладів Луганщини навчилися надавати психологічну підтримку дітям, які мають високий рівень стресу внаслідок воєнного конфлікту в Україні.

Триденний тренінг проводиться в місті Сєвєродонецьку Луганської області в рамках реалізації плану-графіку заходів із проблеми соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми, які мають високий рівень стресу внаслідок воєнного конфлікту в Україні. Метою тренінгу є набуття психологами знань, умінь і навичок, необхідних для надання якісної психологічної допомоги учасникам навчально-виховного процесу, у ситуації, що склалася.

Тренінг проводиться за сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), під патронатом Національної академії педагогічних наук України, Українського науково-методичного центру практичної психології та соціальної роботи, департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру практичної психології та соціальної роботи при ЛОІППО.

Психологи з різних районів і міст Луганщини під керівництвом  досвідченого тренера-психотерапевта Оксани Залеської опановують психотехнології, спрямовані на подолання стресових станів, емоційного напруження, тривожності, страхів у дітей дошкільного віку, що виникли в умовах сучасної ситуації соціальної невизначеності.

Очікується, що тренінг допоможе вдосконалити роботу працівників дошкільних навчальних закладів, і стане однією зі сходинок на шляху до подолання наслідків кризової ситуації.

За інформацією Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *