20 – 23 травня у Львівському інституті Університету банківської справи відбудуться урочистості з нагоди 75-річчя. Свято розпочнеться 20 травня о 8:30 урочистою ходою колективу та студентства від проспекту Т. Шевченка до гарнізонного Храму святих апостолів Петра і Павла, де вже о 9:00 відбудеться святковий молебень.

О 10:30 всі охочі матимуть змогу пройти майстер-класи від випускників інституту (просп. В. Чорновола, 61).

Також вранці  планується урочисте засідання Вченої ради Університету за участі ректора Тамари Смовженко (вул. Коперника, 15, Палац Потоцьких), керівників обласної та міської влади, представників МОН і НБУ, Спілки ректорів, випускників.

Урочиста академія та концерт розпочнуться о 15:00 за адресою Жовківська, 53.

21 травня розпочнеться з відкриття виставки видань науково-педагогічних працівників і студентів інституту (хол третього поверху на вул. Жовківській, 53).

Уже о 10:00 свою роботу розпочне міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція України в європейський і світовий фінансовий простір». Серед учасників конференції будуть гості з України, Польщі та Німеччини. Художню виставу можна буде переглянути в Органному залі о 15:00.

Підсумки конференції будуть підбиті 22 травня о 10:00, після чого учасники матимуть змогу прогулятися старовинним містом Лева.

Програма святкування завершиться 23 травня зустріччю випускників вишу всіх років, що відбудеться за адресою вул. Жовківська, 53 о 11:00. У програмі – тепле спілкування, знайомство з матеріально-технічною базою навчального корпусу № 5, концерт, презентація Клубу випускників, «келих вина».

Колектив Львівського інституту УБС запрошує випускників, яких за ці роки налічується близько 50 тисяч, друзів і гостей долучитися до святкування.

Прес-служба УБС НБУ

* * *

 5 фактів про Львівський інститут УБС

1.     П’ять корпусів, із них три пам’ятки архітектури XVIII-XIX століть розташовані в центрі Львова, стилізовані внутрішні подвір’я – гордість інституту та міста. У 2008 році Інститут відкрив перший, збудований за роки незалежності в Україні студентський комплекс на вулиці Жовківській, 53.

Невипадково Львівський інститут визнано «Обличчям Львова – 2011» – уперше за 12-річну історію конкурсу «Обличчя міста» у фінал вийшов вищий навчальний заклад. Інститут здобув також диплом за інноваційну діяльність у сфері освіти конкурсу-промоції львівського підприємництва «Обличчя міста – 2014».

2.     Рівно 11 років тому в Україні почали відзначати День банківських працівників. Воно з’явилось завдяки  масштабній науково-дослідній роботі студентів і науковців Львівського інституту як правонаступник Дня ощадності.

3.     Перша в Україні студентська кредитна спілка «Галичина» була створена в 2000 році у Львівському інституті банківської справи. Її членами і клієнтами є вже понад тисячу працівників і студентів інституту. Початкові активи становили 300 грн., а сьогодні вже сягають більше ніж 2 млн грн.

4.     Мультимедійний клас для Городоцької дитячої колонії,  інкубатор екстра-класу для пологового будинку № 1, відновлена дерев’яна церкву святого Михаїла в селі Кути Буського району, центр соціокультурної реабілітації для людей з вадами зору в спецбібліотеці для сліпих УТОСу, забезпечення вихованців інтернату області навчальними матеріалами з дисципліни «Фінансова грамотність», великий благодійний концерт у театрі опери та балету ім. С.Крушельницької з нагоди ювілею з дня народження Шевченка – результат щорічного наймасштабнішого благодійного студентського заходу України – «Аукціон надій». Цього року стартував проект, метою якого є відновити скульптурну композицію «Ощадність. Промисловість. Рільництво», що розташована на даху Музею етнографії.

5. Інститут створив перший в Україні ендавмент «Фонд розвитку банківської освіти та науки». Його мета – формування сприятливих умов для розвитку наукового та освітнього потенціалу української банківської системи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *