Традиційно в рамках районного методичного об’єднання вихователів дошкільних навчальних закладів у травні 2015 року в ДНЗ «Золотий ключик» № 6 м. Жашків відбувся творчий звіт вихователів, які були атестовані в поточному році.

У холі закладу гостей зустрічала виставка «Майбутнє в руках матерів», присвячена Дню матері. Експонати виставки – творчі роботи батьків, виконані за допомогою різних технік, кондитерські вироби тощо. Зал прикрасили авторськими роботами вихователя Світлани Жаборовської «Портрет мами» (техніка квілінг).

«Формування високої пізнавальної, моральної і етичної культури за творами В.О.Сухомлинського» – така тема творчого здобутку вихователя, вихователя-методиста Кравчук Алли Михайлівни. Заняття «Подорож у світ казки за творами В. Сухомлинського» проведено з метою виховання пошани до батьків, любові до людей, Батьківщини, розвитку емпатії та бажання бути потрібним, прагнення робити добрі вчинки, не допускати в серце негативного ставлення до навколишнього світу, бажання пізнавати, зберігати і захищати природу, відчувати себе її частиною. Малюки І молодшої групи залюбки подорожували по груповій кімнаті, роблячи для себе нові відкриття.

Чергове засідання “Батьківського всенавчу” на тему «Роль книги в житті дитини» провела вихователь, вихователь-методист Кравченко Наталя Петрівна. Навчати батьків добирати книги за різною тематикою та виховним значенням, спонукати вести дискусію про роль книги, ділитися своїм досвідом, як за допомогою книги виховати дитину, як прищеплювати любов і бережне ставлення до книги, любов до рідної України – такі завдання поставила перед собою педагог. А як підсумок проведеної роботи – виготовлення разом із дитиною книги, оформлення її та презентація. Батьки і дошкільнята середньої групи таке завдання виконали на відмінно. Книги «Моя Батьківщина – Україна», «Моя родина», «Літо – пора подорожей», «Незабутня подорож до зоопарку», «Наші друзі» та інші зайняли почесне місце на полиці у груповій кімнаті.
Тетяна Тимошенко, музичний керівник, вихователь-методист, підготувала свято МАТЕРІ «З любов’ю до матусі». З образом матері педагог пов’язав найдорожче нашому серцю: рідний край, квітучий сад, запашний степ, рідну оселю, солов’їну мову, червону калину – всю нашу Батьківщину, що зветься Україною.

Світлана Камінська , методист РМК

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *