patonНапередодні Дня науки в Київському університеті права Національної академії наук  України ректор університету Юрій Бошицький і делегація студентів зустрілися з президентом Національної академії наук України, академіком  Борисом Патоном.

Під час зустрічі ректор проінформував Бориса Патона про інноваційні форми в навчально-виховному процесі, про наукову діяльність професорсько-викладацького складу. Було представлено світлини нового Міжнародного центру правових та історико-політичних досліджень країн Центрально-Східної Європи КУП НАНУ у місті Львові.

Основними завдання центру є сприяння гармонізації українського законодавства із європейським правовим полем у суспільно-політичній, економічній, культурно-просвітницькій, освітньо-науковій та інших сферах суспільного життя, формування національно-патріотичного світогляду серед широких верств населення і національної еліти як Львівщини, так і України загалом, реалізація суспільних ініціатив шляхом взаємодії з центральними і місцевими органами влади.

За інформацією прес-служби КУП НАН України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *