16 травня в парку «Казка» Сумське ПВУ будівництва  та автотранспорту долучилось до проведення заходу, присвяченому родині. Свято пройшло під гаслом «Сумщина – край щасливих сімей».

Утретє в Сумах Альянс «Україна за сім’ю» в Сумській області організовує справжнє сімейне свято. Усі охочі мали змогу весело і з користю провести час із близькими людьми. Програма заходу відзначилася великим різноманіттям: тренінги для родин, аніматори та ростові ляльки для дітей, «фотосушка», спортивні змагання, виставка дитячих малюнків, флешмоб для сімейних пар, майстер-класи, аквагрим тощо.

Сумське ПВУ будівництва та автотранспорту активно долучилось до проведення концертів, організації сімейного квесту, сімейної фотосесії. Наш навчальний заклад додатково розіграв лотерею серед юних учасників свята. Переможниця отримала приз від нашого училища — безкоштовну поїздку на квадроциклі.

Проводити родинні заходи – справді важлива практика, адже це свято для кожного. Усі гості згуртувалися в дружній і теплій атмосфері. Цей день виявився справжнім святом для сімей.

Сумське ПВУ будівництва та автотранспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *