18 травня 2015 року  народний депутат Верховної Ради України Ігор Артюшенко відвідав державні позашкільні навчальні заклади Міністерства освіти і науки України з метою вивчення системи їх роботи та особливостей діяльності.

Директор Українського державного центру позашкільної освіти (УДЦПО) Геннадій Шкура  ознайомив  Ігоря Артюшенка з системою роботи закладу, який не тільки функціонує як повноцінний позашкільний заклад, а й координує діяльність позашкільних навчальних закладів  науково-технічного та художньо-естетичного напряму.

Директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, доктор педагогічних наук Володимир Вербицький особисто провів екскурсію територією центру – унікальними «зеленими легенями» в центрі міста Києва. Також директор центру розповів про унікальну Всеукраїнську школу ремесел, у якій щорічно проходять практику понад 9 тисяч дітей.  Крім того, НЕНЦ є координатором станцій юних натуралістів.

Директор українського державного центру туризму і краєзнавства Наталія Савченко презентувала діяльність закладу, що здійснює координацію центрів відповідного напряму, організовує та проводить всеукраїнські заходи з усіх видів спортивного туризму, краєзнавства та патріотичного виховання дітей та учнівської молоді.

За підсумками зустрічі народний депутат відзначив унікальність потужної виховної системи позашкільних навчальних закладів і її внесок у національно-патріотичне виховання молодого покоління  на сучасному етапі розвитку держави.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *