21 травня 2015 року відбудеться презентація Другого етапу проекту з тестування випускників Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та Львова з англійської мови Екзаменаційним департаментом Кембриджського університету.

У презентації візьмуть участь директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Юрій Кононенко, голова департаменту оцінювання у Північній Європі  Кембриджського університету Джиліан Хортон-Крюгер, директор із маркетингу в Північній Європі Кембриджського університету Аркадіуш Яворський, консультант в Україні Дарина Сіжук.

15 квітня 2015 року Екзаменаційний департамент Кембриджського університету спільно з департаментом загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України за підтримки авторизованих екзаменаційних центрів Cambridge English в Україні провели тестування з англійської мови 500 одинадцятикласників Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська та Львова. Екзаменаційні матеріали були направлені на перевірку до Кембриджського університету, де експерти оцінили рівень знань з англійської мови серед української молоді.

Початок заходу: 14.30.

Місце проведення презентації: проспект Перемоги, 10; Міністерство освіти і науки України.

Акредитація ЗМІ: до 18.30. 20 травня 2015 року за тел. 481-32-62.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу