0 436
Далівські студенти-каратисти стали призерами V Кубка світу 25 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Студенти Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Максим і Сергій Скляр посіли призові місця у фіналі V Кубка світу з карате й кобудо.

На змагання, що відбулися в Одесі, з’їхалося близько 900 спортсменів з 19 країн. Луганську область у складі збірної України представляли чотири спортивних клуби. Клуб «Олімпієць», інструкторами якого є брати Скляри, вніс до скарбнички України кілька нагород. Самі далівці вкотре підтвердили свій високий спортивний рівень завойованими призовими місцями: Сергій Скляр посів друге місце у розділі кумі те до 80 кг і друге місце в командному кумі те, а Максим Скляр – третє місце у розділі ката серед спортсменів віком від 18 років.