Нещодавно в Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді в місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс з квітникарства та ландшафтного дизайну „Квітуча Україна”.  

Метою заходу є залучення учнівської молоді до роботи з покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів.

У конкурсі взяли участь команди з 15 областей України. Програмою заходу було передбачено творчий захист і втілення представлених проектів.

Рівненщину на конкурсі представляли:  Габор Мар’яна, Пурій Дана, Тищук Юлія, Тимощук Олександра – вихованки  гуртка  „Екологічний дизайн”  комунального закладу „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради.

Юннати презентували на конкурсі проект „Фітокуточок релаксації „Юннатівський”.  За допомогою квіткових, лікарських та хвойних рослин відтворили фітокуточок для релаксації.

За результатами конкурсного змагання команда Рівненської області виборола гран-прі.

У межах  заходу для юних квітникарів  проведено змістовні екскурсії  до  лабораторій, кабінетів Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  та  в Центральний Ботанічний сад імені Гришка НАН України.

За  інформацією КЗ „Станція юних натуралістів” Рівненської обласної ради  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *