06 травня  в  КЗ  «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа–інтернат І-ІІ ступенів» було проведено службове розслідування  щодо фактів розкрадання продуктів харчування в інтернатному закладі, які відбуваються на думку заступника голови Сарненської РДА Миколи Костецького.  Цю інформацію він поширив у соціальній мережі Facebook 18 квітня цього року.

Спеціальна комісія у складі працівників управління освіти і науки Рівненської ОДА здійснила необхідну перевірку та встановила такі факти.

Харчування дітей у школі-інтернаті відбувається чотири рази на день. Діти отримують сніданок, 2-й сніданок, обід і вечерю відповідно до меню – вимог, що затверджуються щоденно керівником закладу.

Перевіркою встановлено, що журнал бракеражу готової продукції, журнал обліку складської продукції в інтернатному закладі ведеться з порушенням, меню-розклад розроблялось без поділу на вікові категорії, а  зошит обліку відходів харчової продукції відсутній.

Однак зафіксовані порушення не можуть підтвердити  чи спростувати факт  про  розкрадання продуктів харчування у закладі.

Наразі цю ситуацію вивчають місцеві правоохоронці. За інформацією Сарненської РДА, слідчим відділенням  Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області розпочато кримінальне провадження  за ч.1 ст. 191  ККУ, за фактом розкрадання працівниками Чудельської спеціальної  загальноосвітньої школи–інтернат № 2 продуктів харчування. Зараз за вказаним кримінальним провадженням проводиться слідство.

Крім цього, управління освіти і науки Рівненської ОДА розглядає питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності осіб, причетних до організації харчування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *