13 травня на 67-річного Валерія Запорожана, ректора Одеського національного медичного університету, вчинили напад, повідомляється на сайті ГУМВС України Одеської області. Слідством встановлено, що двоє невідомих осіб завдали ректору тілесних ушкоджень, із якими потерпілий самостійно звернувся до лікарні для отримання медичної допомоги.

Внаслідок нападу Валерій Запорожан отримав закриту черепно-мозкову травму, забиття головного мозку та чисельні травми м’яких тканин. Зараз ректор перебуває в реанімації університетської клініки. Валерій Миколайович заявив, що напад може бути пов’язаний з його професійною діяльністю в Національній академії медичних наук і висловленими підозрами стосовно корупційних оборудок у ній.

Слідством Приморського районного відділу міліції міста Одеси проводиться розслідування кримінального провадження за частиною 2 статті 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України щодо нанесення тілесних ушкоджень  ректорові ВНЗ.

Зараз міліція за вчинення вказаного злочину розшукує двох невстановлених чоловіків:

Фоторобот 1-го злочинця (зі слів потерпілого)

Прикмети: на вигляд 30-35 років, слов’янської зовнішності, зріст 175-180 см, міцної спортивно-атлетичної статури. Був одягнений у спортивну чорну куртку, штани чорні.

Фоторобот 2-го злочинця (зі слів потерпілого)

Прикмети: на вигляд 28-32 років, слов’янської зовнішності, зріст 170 см, міцної спортивної статури, плечі широкі. Був одягнений: у речі чорного кольору.

 Працівники Портофранківського ВМ Приморського РВ ОМУ ГУМВС України в Одеській області звертаються до всіх громадян, кому що-небудь відомо про місце знаходження розшукуваних осіб, які скоїли вказаний злочин, повідомити за тел.: 779-49-66, 726-28-53, 102.

У прес-службі Національної академії медичних наук повідомили, що обурені зухвалим нападом на академіка, проте також здивовані заявою постраждалого щодо можливих причин інциденту. В академії впевнені, що чесне й оперативне розслідування правоохоронців невдовзі зможе роз’яснити справжнє становище.

Розслідування триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *