16 – 17 травня Уманський державний педагогічний університету імені Павла Тичини гостинно зустрічав учасників Всеукраїнського круглого столу «Адвокаційні кампанії в студентському самоврядуванні». Організаторами заходу виступили Уманська міська рада, студентська рада та адміністрація УДПУ спільно з Українською асоціацією студентського самоврядування.

Понад 20 студентських лідерів із різних вищих навчальних закладів України приїхали до Умані, аби обговорити актуальні питання студентського самоврядування. Під час урочистого відкриття з вітальним словом до учасників круглого столу звернулася завідувач відділу виховної роботи УДПУ, доцент Наталія Ревнюк і побажала плідної роботи та гарних вражень від зустрічі.

9A1tSmEiFTYПрезидент Української асоціації студентського самоврядування Микита Андрєєв у своєму виступі окреслив коло питань, що потребують нагального обговорення, а також подякував студентській раді та адміністрації УДПУ за можливість проведення Всеукраїнського круглого столу в одному з найкращих вишів України.

Упродовж двох днів студентські лідери плідно попрацювали в секціях, провели тренінг «Розширення можливостей для самовдосконалення та саморозвитку», обговорили питання адвокатської діяльності та фінансування органів студентського самоврядування, основні новації Закону України «Про вищу освіту». Також в центрі уваги учасників круглого столу були питання нових критеріїв оцінки вищого навчального закладу, типового положення про органи студентського самоврядування, участі представників студентства ВНЗ у формуванні Національного агентства з питань якості освіти. Усі плідні напрацювання студентських активістів зібрано в проекті резолюції.

Окрім дискусій за круглим столом, організатори запропонували учасникам насичену культурну програму, зокрема цікаву екскурсію університетом, похід у Білогрудівський ліс і чудову прогулянку дендрологічним парком «Софіївка». Студенти мали гарну можливість поспілкуватися, познайомитися й отримати новий корисний досвід для подальшої роботи у самоврядуванні.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *