У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося урочисте відкриття фінального етапу Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів з прикладного програмування імені професора Павла Федорука. Учасників заходу привітав голова оргкомітету, проректор університету з наукової роботи Андрій Загороднюк, який у своєму виступі зазначив, що “цей конкурс – це одна з наймасштабніших подій року у галузі освіти з інформаційних технологій та програмування в Україні“. У конкурсі взяли участь учні з багатьох міст Київської, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Житомирської областей і міста Київ.

На конкурс було подано 230 учнівських робіт, із яких журі відібрало 167 проектів, що відповідали вимогам. Далі для участі у фінальному етапі  було представлено 18 робіт. Фінал проходив у формі очної конференції, де учасники конкурсу у відкритій дискусії представили та захистили свої проекти. Конференція проводилась у трьох категоріях паралельно.

Членами журі виступили профільні науковці та професійні інженери-програмісти нашого університету, провідних IT-компаніях та інших установах. Голова журі – доцент кафедри інформаційних технологій факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Микола Козленко.

За результатами Всеукраїнського конкурсу учнівських проектів із прикладного програмування імені професора Павла Федорука стали: у категорії “Майстер” – Марчук Олег Віталійович (Тернопільська українська гімназія ім. І. Франка); у категорії “Спеціаліст” – Владимиров Владислав Романович (гімназія “Потенціал”, м. Київ); у категорії “Юніор” – Тріщ Владислав Володимирович (Івано-Франківська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  № 15).

Переможці та учасники отримали дипломи, грамоти, цінні призи та подарунки від спонсорів конкурсу, зокрема школи програмування Іт-Еліт та призи від сім’ї  Павла Федорука.

Довідково:

Конкурс проходить за ініціативи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на знак вшанування відомого українського науковця-кібернетика, доктора технічних наук, професора, проректора з наукової роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Павла Федорука. Проводиться конкурс на базі факультету математики та інформатики кафедрою інформаційних технологій та центром інформаційних технологій щорічно. Конкурс – це змагання учнів у творчому застосуванні здобутих знань, умінь і навичок у прикладному програмуванні. Метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді у галузі прикладного програмування, сприяння реалізації її творчих здібностей та популяризація програмування серед учнівської молоді України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *