20  травня 2015 року  в школі І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва відбулася церемонія відкриття  меморіальної дошки загиблим випускникам Шпаку Марку Валентиновичу, Бойчуну Юрію Олександровичу та Голоті Володимиру Михайловичу, які полягли, захищаючи цілісність і незалежність України.

 У заході взяли участь депутат Київради Закревська Людмила Олександрівна, керівництво Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, родичі загиблих, учасники бойових дій на сході України, представники  громадських і волонтерських організацій,  журналісти та просто небайдужі мешканці масиву «Теремки-1».

У ході урочистого мітингу всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув на полях боїв, захищаючи свою землю. Під час перегляду літературно-музичної композиції «Герої не вмирають» на знак пам’яті про загиблих випускників запалали свічки з надією, що більше ніколи не доведеться дописувати імена загиблих.

Ми сумуємо разом із рідними, ми пам’ятаємо й усвідомлюємо, що справжнім свідченням нашої пам’яті про героїв стануть щоденні конкретні справи, які змінять світ на краще, і наша країна стане по-справжньому вільною, незалежною і процвітаючою.

Інформує департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА