Для Київського Палацу дітей і юнацтва 2015 рік – ювілейний, а 23 травня – символічна дата. Рівно 50 років тому, в 1965 році, в серці Києва відкрила двері для багатьох поколінь юних киян нова будівля Палацу. 

Сьогодні Київський Палац дітей та юнацтва – державний комплексний багатопрофільний позашкільний навчальний заклад, що об’єднує майже 10 тисяч вихованців віком від 5 до 21 року та 328 педагогів. Палац – осередок наукових і творчих гуртків, цікавих лабораторій, пізнавальних і креативних студій. Мережа гуртків налічує 60 галузей освіти, 250 навчальних предметів у понад 600 гуртках. 

Одним із найяскравіших моментів відзначення 80-річчя Палацу стане гала-концерт художніх творчих колективів «Палац! Родина! Україна! – єднаймося!», що відбудеться  23 травня 2015 року о 16-й годині в концертній залі Палацу.

До програми гала-концерту включено кращі номери художніх колективів, які ввійшли до золотого фонду Палацу. Вперше на сцені у вирі мистецтва об’єднаються випускники різних поколінь та юні вихованці. Гостей свята здивують не однією прем’єрою, створеною на честь ювілею.

Символічно, що на гала-концерті будуть розгорнуті 9 прапорів, які повернулися до Палацу з зони антитерористичної операції. Ці прапори разом із необхідною допомогою та дитячими листами, малюнками, оберегами в лютому 2015 року передали гуртківці в мужні руки захисників нашої Вітчизни в межах патріотичної благодійної акції «З вірою в серці». На кожному прапорі – щирі слова вдячності від тих, хто відстоює мир і незалежність України на сході: бійців 12-го батальйону територіальної оборони м. Києва; 1-го батальйону оперативного призначення імені генерала Кульчицького; прикордонників блокпосту «Щастя»; батальйону «Карпатська січ»; батальйону територіальної оборони «Київ-1»; батальйону «Київська Русь»; «кіборгів», які захищали Донецький аеропорт; 72-ї та 95-ї окремих механізованих бригад.

Гала-концерт – підсумок копіткої довготривалої роботи вихованців, педагогічного колективу та батьківської спільноти.

До початку заходу глядачі зможуть побачити унікальну виставку та поринути в чарівний світ моди від відділу народної творчості Палацу.

Завершенням низки ювілейних заходів 24 травня об 11-й годині стане  творча акція для дітей міста «Територія добра».  У програмі акції: ігрові майданчики, майстер-класи, інтерактивні ігри, конкурси, вікторини, квести, туристичні та спортивні змагання, виставки дитячих робіт.

Київський Палац дітей і юнацтва відчиняє двері своїм випускникам, гуртківцям, педагогам, батькам, ветеранам і соціальним партнерам, які за весь час стали однією великою родиною.

Запрошуємо вас приєднатись до свята дитинства, миру і добра!

Телефон для довідок 280-92-91.

Київський Палац дітей та юнацтва

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *