Розробки науковців Вінницького НТУ здобули золото -Золото ІХ Міжнародного салону винаходів і нових технологій «Новий час» отримали науковці Вінницького національного технічного університету.

У Севастополі відбувся ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» під гаслом «Сталий розвиток під час змін» і VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

У форумі взяли участь національні організації винахідників, підприємства та фірми з понад 35 країн світу — Королівства Бельгія, Королівства Іспанія, Китайської Народної Республіки,  Кореї, Федеративної Республіки Німеччина, Румунії, Сполучених Штатів Америки, Французької Республіки, Чеської Республіки. Міжнародне та національне журі оцінило 580 розробок.

«Двотактний симетричний підсилювач струму», авторами якого є доктори технічних наук, професори Олексій Азаров і Сергій Павлов, кандидат технічних наук Сергій Богомолов і студент Дмитро Кириленко, здобув золоту медаль.

У VІІІ Міжнародному конкурсі молодіжних інновацій і розробок змагались роботи винахідників віком до 25 років. Його «золото» також вибороли молоді вчені ВНТУ.

Аспіранта Валерія Граняка відзначили найвищою нагородою за його розробку «Двоканальна адаптивна система вимірювального контролю вологості гетерогенних дисперсних діелектриків на базі смугового несиметричного сенсора».

Також золотою медаллю нагородили  доктора технічних наук, професора Володимира Кучерука та аспіранта Ігора Дудатьєва, авторів розробки  «Енергозберігаюча система газового аналізу із застосуванням програмного комплексу cfg».

Це стало підставою для винахідницької спільноти відзначити успіхи нашої талановитої молоді, яка щороку дивує світ власними яскравими інноваційними розробками, що свідчить про міцний інтелектуальний фундамент України.

За рішенням організаторів і міжнародного журі кращі молодіжні розробки Салону будуть представлені Агентством сприяння науці і новаціям «Новий Час» на інших міжнародних виставках винаходів у 2013 – 2014 роках.

Зазначимо, що серед організаторів події — Міністерство освіти та науки України, Державна служба інтелектуальної власності України, Державне підприємство «Український інститут промислової власності», Міжнародна федерація асоціацій винахідників, Всесвітній форум винахідників та дослідників.

На фото: Старший викладач кафедри обчислювальної техніки, кандидат технічних наук Сергій Богомолов на ІХ Міжнародному салоні винаходів і нових технологій «Новий час» із найвищою нагородою цього форуму.

За матеріалами Вінницької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *