З нагоди відзначення Дня науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулась урочиста академія. Вшанування досягнень наукових і науково-педагогічних працівників вишу стало вже доброю традицією.

Відкрив урочисту академію ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор Олександр Безлюдний, який у своєму виступі наголосив, що славу університету приносять досягнення науковців, котрими наш заклад пишається і на яких покладає великі надії.

За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, становлення освіти і науки в державі Міністерство освіти і науки України відзначило представників професорсько-викладацького колективу УДПУ: доктора педагогічних наук, професора, першого проректора університету – Андрія Гедзика, кандидата філологічних наук, доцента, директора Наукової бібліотеки університету Тетяну Григоренко; доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри теорії та методики дошкільної освіти Інну Рогальську-Яблонську. Науковці були запрошені на урочисте нагородження до МОН України. Визнання їхньої роботи на найвищому рівні – це визнання всього педагогічного колективу.

Під час урочистого зібрання з нагоди Дня науки вчені університету, студенти та аспіранти були нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації,  Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Уманської міської ради та відділу освіти Уманської міської ради, а також почесними грамотами Уманської районної державної адміністрації та Уманської районної ради.

Наукових і науково-педагогічних працівників університету відзначено за високу професійну майстерність, значні наукові досягнення, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та розвиток теорії і методики наукових досліджень, зміцнення науково-технічного потенціалу Уманщини, за рекордну кількість наукових праць, розміщених в Інституційному репозитарії УДПУ, за призові місця в конкурсі на кращий навчальний посібник та кращий підручник.

Рада молодих науковців університету нагородила переможців конкурсу «Кращий молодий науковець УДПУ» в номінаціях «Кращий молодий вчений» і «Кращий молодий дослідник» за різними напрямами.

Пишається УДПУ й студентськими досягненнями. Цьогоріч в університеті було проведено вузівський етап студентської олімпіади з 52 навчальних дисциплін і спеціальностей. Студентство університету під керівництвом провідних науковців підготувало 31 наукову роботу до ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, 39 студентів узяли участь у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади. Всього здобуто 1 перемогу на міжнародному рівні та 22 на всеукраїнському.

На урочистій академії було нагороджено понад 140 викладачів і студентів, які досягли значних наукових звершень. Свято науки завершилося привітаннями від народних творчих колективів університету.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу