21 травня Кіровоградський національний технічний університет організував «День кар’єри» – зустріч студентів старших курсів із представниками багатьох підприємств, установ та організацій. Вони розповіли студентам про умови працевлаштування, наявні вакансії та провели попередні співбесіди з претендентами на роботу.

«Важливою функцією університету є надання студентам і випускникам нашого навчального закладу допомоги з питань тимчасового, сезонного або повного працевлаштування, – зазначає перший проректор КНТУ, професор Володимир Кропівний, – Тому ми постійно займаємось налагодженням контактів із потенційними роботодавцями для формування масиву вакансій, робочих місць для проходження виробничої, переддипломної практик, проведення консультацій зі студентами з питань кар’єри. Традиційно університет запрошує на «Ярмарок вакансій» підприємства й організації, зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів. Під час заходів «Дня кар’єри» студенти та випускники мають можливість ознайомитись із діяльністю різних компаній, дізнатись про актуальну ситуацію на ринку праці та вакансії, отримати інформацію про умови працевлаштування, стажування, проходження практики. Зі свого боку, університет завжди готовий допомогти роботодавцям у підборі персоналу з числа студентів і випускників КНТУ. Ми маємо можливості створити студентам старших курсів умов для поєднання навчання з роботою на підприємствах, що дає змогу студентам університету отримувати практичний досвід і спрощує подальший процес адаптації до виробництва».

Зважаючи на чималий інтерес студентів до «Дня кар’єри» та велику кількість гостей, організатори поділили тематичні заходи на дві частини, залежно від напрямів підготовки студентів. Представники відділів кадрів, конструкторських бюро кількох кіровоградських машинобудівних підприємств окремо поспілкувались зі студентами машинобудівних спеціальностей; представники інших компаній-роботодавців провели зустріч зі студентами економічних, гуманітарних енергетичних і решти технічних спеціальностей. Зокрема, презентації своїх підприємств підготували «ПриватБанк», НВП «Радій», компанії «Креатив», «Три Стар», «Онікс-Системз». Участь у роботі «Ярмарку вакансій»-2015 узяли представники понад 25 підприємств, організацій та установ різних галузей економіки, зокрема «Друкмаш-Центр», «Кіровоградобленерго», «Імперія Агро», «UniCredit Bank», «Райффайзен Банк Аваль», Кіровоградський обласний, міськрайонний центри зайнятості, «Агроресурс» та багато інших.

Студенти мали можливість поставити питання щодо умов працевлаштування, поспілкуватися з представниками підприємств та організацій, чиї пропозиції їх зацікавили. Загалом студенти позитивно оцінюють зустрічі з потенційними роботодавцями, які організовує університет. «Ярмарок вакансій» охоче відвідали навіть ті студенти, хто вже визначився з майбутнім місцем роботи. Вони розглядають подібні заходи як гарну нагоду дізнатися більше нового про ситуацію на ринку праці Кіровоградщини і про сучасні вимоги роботодавців до молодих фахівців.

Кіровоградський національний технічний університет

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу