Частину дітей із зони АТО, які зараз проживають на Дніпропетровщині, оздоровлять у Хорватії за рахунок європейських партнерів. Про це повідомив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Гліб Пригунов.

«Від початку року в Дніпропетровської облдержадміністрації була домовленість про оздоровлення в Хорватії 30 дітей переселенців. На сьогодні у Хорватії заплановано оздоровити близько 300 дітей. Насамперед це діти загиблих учасників АТО, воїнів, які зараз захищають країну, та переселенців. Зараз профільні департаменти облдержадміністрації вже складають списки цих дітей», – сказав Гліб Пригунов.
Загалом у Дніпропетровській області проживає понад 1 000 дітей учасників АТО. Нагадаємо, щоб забезпечити якісний відпочинок понад 5 тисяч дітей переселенців, на сьогодні за завданням голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка у всіх містах і районах області відбувається коригування витрат на оздоровлення. Крім того, облдержадміністрація веде переговори з промисловими підприємствами та спонсорами щодо залучення додаткових коштів на організацію оздоровчої кампанії.

У 2015 році заплановано охопити оздоровленням і відпочинком 184,4 тис. дітей. Це приблизно 60 % від загальної чисельності дітей шкільного віку, які проживають у Дніпропетровській області. По Україні цей показник становить 43,3 %. Про це повідомив директор департаменту фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА