Дипломи вищих навчальних закладів так званих ЛНР і ДНР не будуть визнані навіть Росією, про це заявив народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» Єгор Фірсов в ефірі телеканалу «Еспресо».

«Усі заяви представників «ЛНР» та «ДНР», що дипломи будуть визнані – маячня. Це фейк, як і все те, що обіцяють ці терористичні організації», – сказав він.

Народний депутат наголосив, що неодноразово закликав студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах на окупованих територіях, лишати їх і переводитися навчатися до тих ВНЗ, що розташовані на підконтрольних Україні територіях. «Я згоден, що це важко. Не завжди держава забезпечує належні умови. Проте студенти саме в Україні отримають диплом, який буде визнаний», – наголосив Єгор Фірсов.

Нардеп додав, що з боку терористів звучали заяви, нібито на окупованих територіях буде філія Московського державного університету чи Ростовського університету. «Це викликає  лише посмішку. Ніхто туди не прийде. І ті дипломи, які видадуть у «ЛНР» і «ДНР», не будуть визнані навіть в Росії», – наголосив Фірсов.