З нагоди відзначення в Україні Дня Героїв студенти ІІ курсу історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини під керівництвом доцента кафедри історії України Ольги Скус підготували та провели проект «Пам’яті героїв АТО». Гостями заходу стали засновники волонтерської організації “Разом” Сергій Мельник і Світлана Скляренко, небайдужа громадськість міста, а також уманчани, які повернулися з зони проведення АТО.

Напередодні учасники проекту провели велику дослідницьку роботу – пошук і систематизацію інформації про учасників АТО кожної з областей України. Життєві історії загиблих захисників Батьківщини пробирали до щему душі…

Окрім інформації про втрати України в неоголошеній війні, студенти підготували творчі номери, наскрізною темою яких стала біль війни. Нікого не залишив байдужими вірш “Пом’янімо їх”, який проникливо й душевно прочитав автор – завідувач кафедри суспільних дисциплін, професор Анатолій Карасевич.

Після заходу його учасники в пам’ять про Героїв АТО пройшли скорботною ходою до Обеліску Слави, де запаленими свічами написали слово «МИР».

Неоголошена війна, що непрохано увірвалася в наше життя, щодня поповнює список імен українських Героїв – патріотів, які, полишивши все, пішли у бій за спільну справу, за національну ідею, за пріоритети жити у вільному демократичному суспільстві, правовій державі. Вони ніколи не загубляться у вирі історії, якщо ми будемо свято берегти пам’ять про їхній ратний подвиг.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу