Для Київського Палацу дітей та юнацтва 2015 рік – ювілейний.  Уже 80 років поспіль він відкриває двері у неповторний світ щасливого дитинства юним киянам та їхнім батькам. Справжній  острів  наукових і творчих гуртків, цікавих лабораторій, пізнавальних і креативних студій – це 250 навчальних предметів у понад 60 гуртках. Кожна дитина тут знайде своє покликання.

Днями відбулося святкування 80-річчя.  Велика дружня родинна організувала гала-концерт «Палац! Родина! Україна! – єднаймося!». Вперше на сцені у вирі мистецтва об’єдналися випускники різних поколінь.

На урочистості  завітали дружина Президента України Марина Порошенко, народний депутат України Денис Силантьєв,  директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту Олена  Фіданян, депутат Київради Ярослав Діденко, директор Київського міського центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Валерій Танцюра, голова Конгресу ділових жінок України Валентина Шевченко та делегації позашкільних навчальних закладів із Франції, Грузії та Білорусі, випускники  Палацу, учні та їхні батьки.
Марина Порошенко, яка відвідала  свято разом із дітьми, привітала всіх з ювілейною датою та вручила керівництву Палацу сертифікат на звукове обладнання для концертної зали закладу.

Родина Президента  побажала дітям використовувати всі можливості для навчання та пошуку свого захоплення, а викладачам – сил і натхнення, щоб ростити нових музикантів, танцівників, науковців і багатьох інших професіоналів.

Зі словами вдячності за віддану працю Олена Фіданян вручила сертифікат на придбання духової шафи та електричної поверхні для кабінету кулінарії.