15 травня 2015 року на офіційному сайті ІА «Укрінформ» було розміщено частину інтерв’ю заступника начальника Головного слідчого управління, начальника управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України Горбатюка С.В.

Так, Укрінформ цитує слова Горбатюка С.В.: «…Але немає допомоги від Міністерства освіти, яке могло б саме виявити, де були найбільші порушення, зокрема при витрачанні державних коштів, провести внутрішній аудит та розслідування і надати інформацію. Ми пишемо запити в Міносвіти, а нам відповідають, що порушень немає».

Міністерство освіти і науки України (далі – МОН) вважає за необхідне повідомити, що інформація стосовно співпраці ГПУ та МОН, поширена в ЗМІ під час вищевказаного інтерв’ю, не відповідає дійсності.

Недостовірність згаданої інформації підтверджується наступним. 6 листопада 2014 року слідчим в особливо важливих справах ГПУ, юристом 1 класу Альохіним О.І., був складений Протокол тимчасового доступу до речей і документів, що зафіксував факт вилучення в Міністерстві та долучення до матеріалів досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42014100000000239 від 17.03.2014, низки документів, які стосуються майнових питань (а саме: питань оренди та приватизації окремих об’єктів нерухомого майна). Вилучено 32 документи на 185 аркушах.

Отже, необхідну доказову базу, наявну в МОН, представники ГПУ отримали у повному обсязі ще в листопаді 2014 року. При цьому всю наявну документацію на виконання вимог ухвали слідчого судді Міністерством було надано добровільно і без зволікань. Під час доступу до речей і документів зауважень з боку слідчого на адресу МОН чи його працівників не надходило.

Слід зазначити, що Міністерство, починаючи з березня 2014 року, неодноразово ініціювало розслідування діяльності Дмитра Табачника, звертаючись до ГПУ, СБУ та МВС, та надаючи всі необхідні документи в межах компетенції.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *