Осіння пора може бути веселою, якщо знати чим зайняти себе та дітей. Наприклад  аплікація – розвиває уяву дітей, дрібну моторику. Перед роботою зібране листя можна пропрасувати праскою , розклавши їх між двома аркушами паперу. Картини з листя найрізноманітніші

 

аппликация из листьев         аппликация из листьев аппликация из листьев  осенняя аппликация из листьев осенняя аппликация из листьев   аппликация из листьев аппликация из осенних листьев   аппликация из осенних листьев

При виготовленні осінніх аплікацій з листя  деталі зображень можна домалювати олівцями , фломастерами або фарбами .

 

аппликация из природного материала аппликация из природного материала

 

З листя , як з паперу , можна вирізати ножицями фрагменти майбутньої картинки , тобто використовувати для аплікації не цілий листок, а тільки його частину.

поделки из листьев поделки из листьев

Якщо у вас є фігурний дірокол , то можна з його допомогою вирізати красиві картинки з осіннього листя .

поделки из листьев

Сухе різнокольорове листя  покришити руками ( захоплююче заняття для малюків !) , Після чого приклеїти їх на малюнок. Робиться це в такий спосіб : у потрібному місці нанесіть на картинку шар клею , посипте зверху товченим сухими листям , дайте клею підсохнути , після чого струсіть залишки листя . Краса ! Примітка: якщо листя погано кришаться , потримайте їх трохи в мікрохвильовці на невеликої потужності.

аппликация из природного материала          аппликация из природного материала

До речі , дерево на верхньому правому малюнку намальовано цікавим методом , коли фарба роздувається по аркушу паперу за допомогою соломинки . Для початку треба піпеткою намалювати стовбур дерева з кількома гілками, намагаючись, щоб на папері залишалося побільше крапельок фарби. І тепер починається найцікавіше – через соломинку треба дмухати на фарбу , і тоді прямо у вас на очах у різні сторони почнуть рости тоненькі гілочки !

осенние поделки

Використовуючи прозору плівку , можна зробити ось такий симпатичний колаж з осіннього листя . Для цього треба помістити листя між двома шарами плівки (плівка розташована липкою стороною всередину). Його можна застосовувати як серветку для столу , наприклад .

коллаж из листьев         коллаж из листьев

А ще на сухому листі можна просто малювати :

поделки из листьев         поделки из листьев

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *