Незабаром до табору “Ровесник” на оздоровлення та відпочинок приїдуть 40 діток із Волновахи, по 20 дітей на кожну зміну, про це  повідомив  голова Луцької міської ради Микола Романюк.

Підготовка до оздоровчої кампанії 2015 року — на контролі в міської ради. Начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик поінформував про фінансування цьогорічної оздоровчої кампанії.

Сума коштів, виділена з державного бюджету для оздоровлення дітей пільгових категорій м. Луцька, становить 503 400 грн.

Тендерним комітетом міської ради, згідно вимог чинного законодавства та відповідно до процедури державних закупівель, будуть придбані путівки за кошти цієї субвенції та кошти місцевого бюджету на оздоровлення дітей у межах Волинської області.

За словами Олексія Веремійчика, ведуться активні роботи з підготовки оздоровчого табору «Ровесник» до прийняття дітей на відпочинок. Дитячий позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Ровесник» оздоровлюватиме дітей у дві зміни. І зміна – літня школа «Ерудит» прийме 200 дітей і триватиме з 11 червня по 1 липня 2015 року. ІІ зміна – діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, також — 200 дітей (з 4 липня по 24 липня 2015 року).

Щодо оздоровлення дітей із Волновахи, за словами начальника управління освіти Олега Гребенюка, вже вирішено організаційні моменти — зв’язувалися з координаторами делегацій, складено списки діток. “Вже укладено угоди на харчування, перевірено харчоблоки. З ініціативи міського голови функціонує спільна комісія, до складу якої входять представники управління освіти та санепідемстанції, аби здійснювати контроль за якістю харчування”, – зауважив він і додав, що завтрашня сесія має вирішувати питання щодо збільшення фінансування коштів на харчування — із 45 до 65 гривень на день.

До слова, ДПЗОВ «Ровесник» планує взяти участь у тендері щодо закупівлі путівок для організації та проведення ІІІ оздоровчої зміни.

За сприяння фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» протягом червня–липня буде оздоровлено понад 1 000 талановитих та обдарованих дітей і дітей учасників АТО у туристичному комплексі «Буковель».

А за сприяння ВОГО «Ми плюс» протягом червня буде оздоровлено до 400 дітей у підлітковому таборі у с.Теребля Закарпатської області.

Міський голова попросив звернути особливу увагу на оздоровлення і відпочинок дітей соціально-незахищених категорій. “Необхідно дотримуватись усіх норм щодо відбору продуктів та раціону харчування”, – наголосив він.

Заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич додав, що в умовах сьогоднішньої ситуації чимала увага має приділятися й безпеці дітей. “Все має відбутися на належному організаційному рівні”, – зазначив він.

За інформацією офіційного сайту  Луцької міської ради