Днями в актовій залі ЖДУ ім. Івана Франка відбувся конкурс «Кращий куратор університету  2015 року». За таке високе звання змагалися  сім учасників. Під № 1 виступала  куратор 34-ї групи соціально-психологічного факультету Тетяна Майстренко, № 2 – куратор 35-ї групи  ННІ іноземної філології Валентина Папіжук, № 3 – куратор 32-ї групи  ННІ педагогіки Оксана Михайлова, № 4 – наставник 15-ї групи ННІ філології та журналістики Аліна Велика,  № 5 – від 21-ї групи природничого факультету Роман Денисюк, № 6 – наставник 21-ї групи факультету фізичного виховання та спорту Андрій Лайчук і куратор групи історичного факультету Олександр Максимов під № 7.

Спочатку наставники презентували свої групи, потім групи виступали на підтримку наставника. Усі факультети та інститути показали високий рівень підготовки та згуртованості колективу.

Ще на початку концерту ведучі оголосили конкурс на кращого вболівальника. Тож студенти представлених факультетів та інститутів гучними оваціями супроводжували кожен номер. За результатами, найактивнішими вболівальниками стали студенти природничого факультету, які й отримали солодкий подарунок.

Поки члени журі виходили до нарадчої кімнати, гостей заходу розважали акробатичними танцями та вокальними композиціями. Зокрема  еластичність акробата в гармонійному поєднанні з грацією танцівника глядачам демонстрували Марина Єрмакова – кандидат в майстри спорту зі спортивної аеробіки та Валерія Семеній – майстер спорту зі спортивної аеробіки. Задушевними піснями з залом ділилось тріо у складі Тетяни Шиян, Анни Краснобокої та Сергія Амоненкана,  а також Надія Троцька.

Після завершення номерів художньої самодіяльності були оголошені результати конкурсу на звання кращого куратора. Перше місце завоювала Валентина Папіжук, друге – Олександр Максимов, третє – Роман Денисюк. Також були вручені грамоти з номінаціями: «Володар студентських сердець» Аліні Великій, «За патріотичне виховання студентів» Тетяні Майстренко, «За формування здорового способу життя у студентів» Андрію Лайчуку, «За витримку і стійкість» Оксані Михайловій.

Як розповіла переможець конкурсу Валентина Папіжук, перемога для неї виявилася досить неочікуваною, за що вона вдячна своїм улюбленим студентам і тим, хто за неї вболівав.

Прес-центр ЖДУ ім. І. Франка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу