26 травня 2015 року в актовій залі університету в рамках Дня науки вп’яте відзначили «Науковців року Житомирського державного університету імені Івана Франка». В урочистостях взяли участь заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, начальник управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації ОДА Вадим Калінін, викладачі та студенти університету, а також численні гості, які прийшли підтримати номінантів.

Із вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, доктор філософських наук, професор, «Науковець року – 2010 р., 2011 р. і 2012 р.» Петро Саух.

«Висловлюю щиру вдячність науковцям ЖДУ, завдяки яким ми постійно в регіоні на передньому плані. Завдяки яким ми перетворилися на потужний науковий, культурний центр регіону. Вірю, що основні успіхи у нас, безперечно, ще попереду», – сказав ректор університету та вручив вісім нагород – скляних стел «Науковець року – 2014» і «Молодий науковець року – 2014»  – викладачам ВНЗ з історико-філософського, психолого-педагогічного, природничо-математичного та літературно-лінгвістичного напрямів. Окрім того, двоє науковців університету отримали з рук ректора ЖДУ подяки від Міністерства освіти та науки України.

Привітав науково-професійне та студентське товариство університету й заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута.

«Університет залучає до наукової роботи багато молоді, а це означає, що в Житомирщини та України є майбутнє», – наголосив заступник голови облдержадміністрації та  вручив три нагороди Житомирської ОДА за сумлінне виконання службових обов’язків, значний особистий внесок в науково-дослідну діяльність ЖДУ імені Івана Франка.

Від імені освітян області привітав науковців вишу начальник головного управління освіти і науки Житомирської ОДА Вадим Калінін. Він нагородив 14 науковців університету  грамотами управління освіти і науки за активну участь у науково-дослідній роботі, ефективне керівництво студентською науково-дослідною діяльністю; активну участь у науково-дослідній роботі та за активну участь у науково-методичній роботі.

Цьогорічні переможці вручили своїм 36 колегам-науковцям грамоти ЖДУ імені Івана Франка за активну науково-дослідну діяльність. Крім цього, 11 науковців університету отримали подяки ЖДУ імені Івана Франка за активну участь у науково-дослідній роботі, а четверо  – подяки ЖДУ імені Івана Франка за організацію науково-дослідної діяльності студентів університету та з нагоди Дня науки.

15 студентів-переможців всеукраїнських олімпіад і конкурсів 2014 року було нагороджено подякою ЖДУ ім. І. Франка  за значні здобутки в навчально-науковій діяльності та з нагоди Дня науки, а їхніх наукових керівників – подякою ЖДУ імені Івана Франка за ефективне керівництво науково-дослідною роботою студентів.

Ще троє науковців отримали подяки ЖДУ імені Івана Франка за організацію й успішне проведення ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади та ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і подяки від імені Стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука за ефективне керівництво студентською науковою роботою та високий рівень наукової підготовки студентів.

Зауважимо, що цього року подяки ЖДУ ім. І. Франка за  вагомий внесок в інноваційну діяльність і плідну науково-методичну співпрацю та з нагоди Дня науки отримали й партнери ЖДУ – керівники навчальних закладів-членів Навчально-наукового комплексу «Полісся» – директор Житомирського екологічного ліцею № 24 Ганна Дудік і директор Олевської гімназії Євгеній Рябий.

Загалом під час заключних урочистостей з нагоди Днів науки у ЖДУ ім. І . Франка було вручено 115 відзнак.

Урочистості – не єдиний захід у ЖДУ імені Івана Франка з нагоди Дня науки. Так, протягом минулого тижня в університеті пройшла низка наукових конференцій. Також за ініціативи студентського товариства Інституту філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка вперше в Житомирі було проведено квест «Житомир науковий», який об’єднав студентів трьох вишів міста.

 

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу