28-29 травня цього року в Національному університеті “Львівська політехніка” відбудеться ХІІ Міжнародний симпозіум українських інженерів-механіків.

Його організатори — Міністерство освіти і науки України,  Українське товариство механіки руйнування матеріалів,  Національний університет “Львівська політехніка”, Наукове товариство імені Т. Шевченка, редакція журналу “Машинознавство”.

Співголовами симпозіуму є ректор “Львівської політехніки” професор Юрій Бобало, директор Фізико-механічного інституту імені Г.В.Карпенка, голова НТШ, член-кореспондент НАН України Роман Кушнір і почесний директор Фізико-механічного інституту імені Г.В.Карпенка,  голова Українського товариства з механіки руйнування академік НАН України Володимир Панасюк.

У рамках симпозіуму працюватимуть 11 секцій: “Прикладні проблеми динаміки та міцності машин і споруд”, “Математичні та фізичні проблеми теорії тріщин у механіці”, “Моделювання фізико-механічних процесів у неоднорідних тілах”, “Моделювання, синтез та оптимізація машинобудівних конструкцій”, “Новітні технології у машинобудуванні та автоматизація виробництва”, “Технологія зварювання і діагностика металевих конструкцій”, “Сучасні матеріали, поверхневе оброблення та захист деталей машин і конструкцій”, “Трибологія”, “Проектування, виготовлення, експлуатація і сервіс транспортних засобів”, “Підіймально-транспортне обладнання та елементи приводів машин”, “Вібрації в техніці й технологіях”.

Відкриття пленарного засідання симпозіуму: о 10-й годині.

Місце проведення: 204 ауд. Головного корпусу Львівської політехніки (вул. С.Бандери, 12).

Прес-служба Національного університету
“Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу