28 травня в Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13) з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відбудеться Міжнародний дитячий фестиваль «Діти за мир».

У рамках фестивалю дітей і дорослих ознайомлять із традиціями різних країн.

Афіша (2)Із 12:00 – у фойє Палацу дітей та юнацтва:

– міжнародна виставка дитячого малюнка «Діти малюють мир»;

– майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва різних народів від посольств іноземних держав: танцювальний (Малайзія), танцювальний (Корея), розпис хною (Індія), вирізання з паперу, розмальовування панд і китайська каліграфія (Китай), танцювальний і рукодільний майстер-класи (Болгарія),  українське рукоділля (Україна).

– дошка бажань для дітей;

– спортивні активності.

12:30 – урочисте відкриття фестивалю, перерізання стрічки.

14:00 – офіційна частина та концерт «Парад світових культур».

Офіційна частина розпочнеться Гімном дітей України, створеним спеціально для цього фестивалю та записаним у виконанні дитячого хору різними мовами світу. Концертна програма складається з творчих номерів різних народів.

Ведучі – Габріела Масанга та Сергій Комаровський.

Організатори: Міжнародний Фонд культурного співробітництва (Влада Литовченко), Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання (Інна Силантьєва), за підтримки Посольства Палестини в Україні та депутата Київської міської ради Алли Шлапак.

Почесні гості: народний депутат Верховної Ради України Денис Силантьєв; Посли іноземних держав: Палестини, Іраку, Малайзії, Куби, Болгарії, Саудівської Аравії, Лівану, Узбекистану, Індонезії, Судану, представник посольства Грузії та ін.

Акредитація за телефоном: 097-906-53-31.

Київський Палац дітей та юнацтва

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *