Цьогорічний фестиваль педагогічної творчості в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини став ювілейним – 25 років поспіль у виші відбувається професійне свято майбутніх педагогів.

Відкриваючи урочистий захід, ректор університету, професор Олександр Безлюдний привітав студентів і всіх присутніх зі знаковою подією в житті університету та побажав командам-учасницям гарних виступів і незабутніх вражень.

Знання, вміння, творчий підхід і креативність на сцені альма-матер демонстрували команди студентів Інститутів філології та суспільствознавства, соціальної та економічної освіти, розвитку дитини, природничо-математичної та технологічної освіти.

Програма фестивалю охоплювала кілька етапів: презентації команд, конкурс «Склади слово», змагання між капітанами, конкурс-імпровізацію, роботу із залою та домашнє завдання.

Студенти розважали глядачів піснями і флешмобами, блокбастерами і танцями, цікавими сценками і театральними постановками, демонструючи водночас фахові знання, уміння швидко вирішувати педагогічні ситуації та творчо мислити. Під час завершального етапу програми учасники команд запропонували цікавий погляд на школи народів світу. Саме таким було їхнє домашнє завдання, з яким всі впоралися на «відмінно». В яких лише школах не побували глядачі, подорожуючи епохами та країнами. Однак хоч би про які школи розповідали студенти, щоразу доходили висновку, що найкраще – в Україні.

Фестиваль педагогічної творчості – 2015 засвідчив, що студенти УДПУ – справжні патріоти, талановиті, вміють творчо, оригінально та нестандартно вирішувати завдання, цінують дружбу та взаємопідтримку, усвідомлюють, що бути вчителем – справжнє мистецтво.

Феєричне дійство фестивалю педагогічної творчості завершилося нагородженням команд-учасниць почесними грамотами.

Відділ зв`язків з громадськістю УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу