Днями в Івано-Франківську завершився «Олімпійський день». Традиційні змагання відбулись на стадіоні «Юність» обласної дитячо-юнацької спортивної школи.

Організували захід відділення НОК України в Івано-Франківській області, комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та федерація легкої атлетики Івано-Франківської області за підтримки Національного Олімпійського комітету України, Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи, партнера НОК України компанії «Coca-Cola», спортивного клубу «Альянс», міського центру «Спорт для Всіх» та міського центру з фізичного здоров’я інвалідів «Інваспорт».

Упродовж дня проводились забіги серед дошкільнят (30 м) і дітей із особливими потребами (30 та 60 м), а також у змаганнях брали участь школярі віком 7-17 років, студентська молодь (500 м) та ветерани, чоловіки, жінки 30 років і старші.

Понад 600 учасників радо зустріли олімпійців Прикарпаття, які цього дня прийшли їх привітати. Учасник літніх Олімпійських ігор у Сіднеї, майстер спорту України міжнародного класу з боксу Сервін Сулейманов, дворазова учасниця літніх Олімпійських ігор (Афіни, Пекін), майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Неля Непорадна, триразова учасниця зимових Олімпійських ігор (Турин, Ванкувер, Сочі), майстер спорту України міжнародного класу з фрістайлу Надія Діденко, дворазова учасниця літніх Олімпійських ігор (Сідней, Афіни), майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Ірина Шепетюк та срібна призерка ІІ юнацьких літніх Олімпійських ігор (Нанкін), майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное Людмила Лузан, саме всі ці спортсмени разом з учасниками перебували протягом дня на стадіоні, допомагали робити перші кроки наймолодшим учасникам і раділи успіхам кожного з учасників.

Приємно, що в суботній ранок на стадіон прийшли як і професійні спортсмени, так і просто любителі спорту, а наймолодшій учасниці «Олімпійського дня» Камілі Бублик лише 2,5 роки, вона вже вдруге поспіль бере участь у святі спорту. Минулого року юній учасниці було всього 1,6 року, що є абсолютним рекордом за багаторічну історію проведення «Олімпійського дня» в Івано-Франківську! Раділи успіхам всіх учасників численна глядацька аудиторія, її представляли батьки, дідусі та бабусі юних бігунів.

Із вітальними словами до всіх присутніх звернувся голова відділення НОК України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін, він побажав усім впевнених стартів і досягнення олімпійських висот. Також вітали учасників голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко та учасниця літніх Олімпійських ігор Неля Непорадна.

Звісно ж, перед початком забігів спеціальну запальну розминку провела для всіх учасників інструктор спортивного клубу «Альянс» Наталія Слободян, а опісля розпочалось найцікавіше!

Усі навчальні заклади отримали книгу «Життя в польоті» Сергія  Бубки, а всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями, значками, CD-дисками, щоденниками від організаторів «Олімпійського дня».

За інформацією Міністерства молоді та спорту України