26 травня 2015 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт свою робочу поїздку до Чернігова розпочав із зустрічі з учнями та педагогами Чернігівської загальноосвітньої спеціалізованої школи фізико-математичного профілю № 12.

Головною тезою виступу міністра звучала важливість реформ для країни. «Ми живемо в час докорінних змін. Саме тому для подальшого успішного розвитку необхідно проводити реформи. І Міністерством освіти і науки України зроблені важливі кроки в цьому напрямі: прийнято Закон «Про вищу освіту», нещодавно схвалено законопроект «Про наукову та науково-технічну діяльність». Це є яскравим свідченням позитивних зрушень», – наголосив міністр.

Міністр освіти і науки України відзначив роботу колективу та успіхи учнів, які своїми перемогами в інтелектуальних змаганнях  демонструють багатогранність талантів українського народу. Зокрема 26 випускників та учнів закладу стали переможцями Всеукраїнських предметних олімпіад, а 18 випускників школи за останні роки при проходженні зовнішнього незалежного оцінювання 21 раз набрали максимальну кількість (200) балів.

Сергій Квіт також відповів на запитання педагогів про завершення навчального року, цьогорічну вступну кампанію, скорочення кількості ВНЗ, особливості розміщення державного замовлення, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Директор спеціалізованої школи фізико-математичного профілю № 12 Василь Гопаченко провів екскурсію закладом та ознайомив міністра освіти і науки з його роботою та досягненнями, презентував почесним гостям ключові аспекти роботи навчального закладу.

Відеосюжет ТРК “Дитинець”