Напередодні Дня захисту дітей у рамках загальноуніверситетського проекту Київського університету права НАН України «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», що діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького студенти-волонтери університету разом із волонтером Тетяною Бабенковою, директором видавництва «ХАЙ-ТЕК ПРЕС», провели усний журнал «Твої права, дитино» в спеціальній школі-інтернаті № 15 для дітей із наслідками поліомієліту Святошинського району м. Києва.

Вихованці цієї школи-інтернату дуже талановиті діти. Усний журнал мав для них пізнавальне значення. В інформаційній частині усного журналу Олександр Даценко, президент студентського парламенту, студент факультету міжнародних відносин для дітей надав пізнавальну інформацію щодо декларації прав дитини. Присутні жваво висловлювали свої думки та долучилися безпосередньо до заходу. До участі також долучився студент юридичного факультету, учасник бойових дій на сході України Петро Муляр, якого нагороджено Нагрудним знаком «За доблесну службу». Петро акцентував увагу на бесіді з дітьми, на праві дітей на життя, на ім`я тощо.

Студенти-волонтери КУП НАНУ переконані, що кожен повинен задуматися та подивитися на дітей, які поруч з тобою, намагатися зробити для них свято.

Спілкування – найдорожчий скарб людини. Це свято потрібне для того, щоб люди звернули увагу, подивилися, поспілкувалися із дітьми та перейнялися їхніми проблемами і потребами.

«Ми робимо свято, щоб послухати дітей та інколи в них повчитися», – зауважила найактивніша студент-волонтер Катерина Теплова, яка протягом двох років є координатором цього  проекту від студентів ІV курсу юридичного факультету. Ярина Демків, студентка ІІ курсу юридичного факультету подарувала малечі музичне вітання піснею «Моя Україна». На завершення заходу бандуристка Катерина Коврик  виконала колискові та жартівливі пісні.

За інформацією Київського університету права НАН України