Дружина Президента Марина Порошенко разом з дітьми Олександрою, Євгенією та Михайлом взяла участь у відкритті Першого інтерактивного освітнього фестивалю для дітей та підлітків «Арсенал ідей». Відкриття розпочалося з пісні «Ми змінимо світ!» у виконанні дитячого вокального колективу школи-інтернату № 11 для дітей з ослабленим зором, її було написано спеціально до відкриття фестивалю. Про це повідомляє офіційний сайт Президента України.

У програмі цьогорічного фестивалю – творчі уроки з мистецтва, різноманітні інтерактиви у просторі музеїв, науки та робототехніки, кінопрограма та театральні вистави, школи юного журналіста, фотографа та кінодокументаліста, уроки вокалу та хореографії, чемпіонат зі складання Кубика Рубіка, вуличний парк археологічних досліджень і спеціальна програма для дітей з особливими потребами.

Звертаючись до присутніх, Марина Порошенко зауважила: «Арсенал ідей» – це не просто місце розваг. Це насамперед дитячий простір для пошуку свого захоплення, а, можливо, і справи на все життя. Сьогоднішній світ сповнений великою кількістю інформації, новими винаходами та напрямами діяльності. У цьому вирі важко знайти час і можливість пізнати все. Дуже добре, що є такі фестивалі, як «Арсенал ідей», вони є справжнім майданчиком для пізнання».

Також пані Порошенко особливо відзначила можливість участі у фестивалі «Арсенал ідей» дітей разом з їхніми родинами: «Діти беруть із собою в доросле життя приклад і світогляд своїх батьків, а пізнати його можливо лише у взаємодії. Тому дуже важливо, щоб члени родини спілкувалися між собою, мали простір для спільної творчості, отримання нових знань, поділяли інтереси одне одного. Саме таким чином долаються бар’єри між поколіннями. Я щиро вдячна організаторам за неймовірну насиченість фестивалю різноманітними заходами для спільної діяльності дітей і батьків».

Також у рамках освітнього фестивалю «Арсенал ідей» розпочала роботу Шоста київська міжнародна модель Організації Об’єднаних Націй. Це своєрідна рольова гра – моделювання Генеральної Асамблеї ООН з обговоренням тих питань, що стоять на порядку денному Організації, з використанням тих самих правил і процедур. Участь у Моделі ООН беруть 60 делегатів віком від 14 до 22 років. Спілкуючись з учасниками моделі, Марина Порошенко сказала: «Такий проект – це чудова нагода навчитися вирішувати найгостріші питання за столом переговорів, аби ніколи більше не допустити того, що дуже важко сприйняти у ХХІ столітті – війни. Я бачу, що Україна має достойне молоде покоління, заради якого всі ми проходимо цей складний шлях випробувань і прагнемо змін на краще».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу