28 травня в Каневі, в музеї Тараса Шевченка на Чернечій горі відбулось виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту України, присвячене основним засадам молодіжної політики та національно-патріотичному вихованню.

Українське суспільство, а особливо молодь, обрало європейський шлях розвитку. Підписавши угоду про асоціацію з ЄС, яка дісталася нам важкою ціною, Україна як держава зробила свій цивілізаційний вибір. На цьому шляху ми обов’язково маємо дати відповіді на всі ті питання, що нас роз’єднували”, – про це у своєму виступі під час засідання колегії Міністерства молоді та спорту заявив міністр Ігор Жданов.

“Завдяки патріотизму український народ вистояв перед російською агресією та зберіг свою державність та незалежність. Саме тому національно-патріотичне виховання визначено одним із пріоритетних напрямів діяльності уряду та міністерства. Наразі ми працюємо над створенням нормативної бази для реалізації цього пріоритету”, – зазначив Ігор Жданов.

Зокрема, зауважив міністр, триває розробка Концепції державної цільової програми “Молодь України” на 2016-2020 роки, одним із головних пунктів якої є національно-патріотичне виховання.

Ми розуміємо необхідність якнайшвидшого ухвалення та втілення в життя Програми національно-патріотичного виховання. Зараз стратегія розробляється робочою групою при Адміністрації Президента, до складу якої входять і представники Мінмолодьспорту. Ця стратегія базується на принципах культурно-духовної самобутності українського народу, популяризації традицій, консолідації суспільства у боротьбі за державну незалежність і територіальну цілісність”, – наголосив Ігор Жданов.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства молоді та спорту України