Уже вкотре школярі цікавляться життям і професією рятувальників Луганщини. З самого ранку 28 травня під будівлею пожежно-рятувального підрозділу Біловодського районного центру було чутно голоси малечі – це завітали в гості до рятувальників учні перших класів Біловодської гімназії.

Спеціалісти пожежної справи продемонстрували дітям пожежно-рятувальну техніку та озброєння, що знаходиться в частині, розповіли, в яких випадках яка техніка та які засоби використовуються, надали інформацію щодо характеристик і можливостей аварійно-рятувального спорядження.

Із вуст допитливих школярів лунало безліч запитань, як от: «За який час караул готовий виїхати на місце пожежі?», «Яка ємність пожежної цистерни?», «На скільки вистачає запасу води в пожежному автомобілі?» та багато інших. На кожне запитання діти отримали від рятувальників відповідь і були задоволені отриманим змістовним матеріалом, який для них є новим.

Проте найбільше дітей потішило практичне заняття з одягання бойового одягу рятувальника, тепловідбивного костюму та рятувального жилету.

Після пожежного уроку діти посиділи в кабіні пожежного автомобіля  та сфотографувались на пам’ять біля пожежної техніки. Екскурсія була повчальною, корисною та цікавою. Маленькі школярі залишилися задоволені.

За інформацією  ГУ ДСНС України у Луганській області