У Богуславському районі в селі Чайки (Київська область) відбулася урочиста церемонія відкриття XXI фестивалю дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе-2015». Співробітники головного управління ДСНС України у Київській області в рамках акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!” завітали на свято.

Участь у фестивалі взяли майже 200 дітей з особливими потребами від 6 до 17 років (30 із яких були в супроводі дорослих), представники всіх регіонів Київської області – лауреати районних і міських фестивалів, які мають досягнення у творчості та прагнуть вдосконалити свої вміння та навички. Фестиваль проходить щорічно з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей.

Дітлахи дізнались про пожежну техніку, ознайомилися з правилами пожежної безпеки за допомогою мультиплікаційного матеріалу. Рятувальники розповіли, наскільки важливим для безпечного життя є дотримання відповідних правил і до яких непоправних на­слідків призводить нехтування ни­ми, підкрі­пивши свою розповідь конкретними фактами пожеж і надзвичайних ситуацій, які трапилися на Київщині останнім часом. Відповідаючи на запитання дітей, співробітники ДСНС зауважували, що надзвичайну подію легше попередити, ніж ліквідувати її наслідки, а тому необхідно чітко дотримуватись правил пожежної безпеки задля збереження свого життя та своїх близьких.

Яскравих вражень діти набули під час гасіння імпровізованої «пожежі». Співробітник психологічної служби ДСНС об’єднала дітей у гру «Мої досягнення». В процесі спілкування з друзями-однодумцями – діти не тільки краще познайомились одне з одним, а й досягли врівноваженості душевного стану, що частково залежить від здатності мислити позитивно-творчо.

Кількагодинна зустріч пролетіла як одна мить – радості дітей не було меж, щастям світилися їхні очі, лунав сміх та оплески. Зі словами щирої вдячності дітлахи запрошували рятувальників знову у гості. Цей візит став святом радості і добра, маленьким промінчиком надії у непростому житті цих дітей.

За повідомленням ГУ ДСНС України у Київській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *