Спеціалісти управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з правоохоронцями, журналістами та співробітниками обласного центру молоді та обласного центру патріотичного виховання молоді провели рейд-перевірку торговельних закладів, що реалізують алкогольні напої та тютюнові вироби в Шевченківському районі.

Рейд проводився в рамках проекту «Контроль продажу» всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».

Третій рік поспіль ми досить активно беремо участь у цій акції. Про це свідчать результати – у 2014 році Запорізька область посіла друге місце та отримала сертифікат на встановлення трьох майданчиків для занять стрітворкаутом. Один майданчик буде розташований у місті Запоріжжі, в парку Перемоги, а два відправлять до Мелітополя та Енергодара. Встановлення майданчиків планується з 19 по 30 червня“, – повідомила начальник управління Наталія Власова.

За словами посадовця, головною метою проведення рейдів є спроба докорінно змінити ситуацію хоча б у регіоні, зробити неприпустимим продаж алкоголю та сигарет підліткам, таким чином посприявши утвердженню здорового способу життя в молодіжному середовищі.

Робоча група перевірила 19 точок продажу, а також провела роз’яснювальну роботу з їх власниками та продавцями. Крім цього, в місцях реалізації алкогольної та тютюнової продукції розміщено інформаційні буклети з номером «гарячої» лінії 102 та з написом «Повнолітній – доведи!».

Загалом, починаючи з січня 2015 року, в області в рамках акції обстежено 468 торговельних закладів, які здійснюють продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Виявлено 102 випадки порушень продажу цих товарів особам до 18 років. Відносно працівників торгівлі за скоєння правопорушення складено 102 адміністративні протоколи.

Повідомляє Міністерство молоді та спорту України