В «Українському домі» 29 березня відбулося урочисте відкриття 21 міжнародної виставки «Освіта та кар’єра – 2012»

Освітян привітали міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень, посол Польщі, Литви та перший секретар посольства Ізраїлю в Україні.

На виставці було заявлено близько 200 учасників: 70 ВНЗ України, понад 50 закордонних освітніх закладів (із Великобританії, Голландії, Туреччини, Польщі, Ізраїлю, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, США та Естонії), міжнародні організації та освітні агенції, молодіжні видання, освітні інтернет-проекти.

Також на виставці представлені спеціальні програми Фонду Пінчука, культурних центрів Німеччини та Ізраїлю, програми обмінів та грантів, де освітяни мали змогу заповнити заявку та отримати за нагоди грант на безкоштовне навчання за кордоном. Минулого року такі гранти отримали 227 освітян. Цьогоріч МОНмолодьспорту збільшило бюджет, тому більше молодих науковців матимуть змогу отримати грант на безкоштовне навчання.

У 2012-му році повню середню освіту здобудуть понад 320 000 школярів, тому Дмитро Табачник закликав майбутніх абітурієнтів ознайомитися на виставці з різними ВНЗ, спектром спеціальностей та конкурсними програмами для навчання за кордоном.

Окрім цього, учасники виставки можуть взяти участь у круглих столах, семінарах, подивитися презентації, основна тематика яких – можливість безкоштовного навчання за кордоном, переваги навчання в Україні та отримання двох дипломів відразу.

Маргарита Крамінська, Ольга Раскіна

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу