У Спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся фінал змагань із футзалу на Кубок ректора серед факультетських команд вишу, під час якого нагородили його переможців.

12 команд факультетів виборювали право на участь у фінальній грі. Вони пройшли груповий етап змагань і продемонстрували доволі високий рівень гри та професійну майстерність. До фіналу вийшли 4 команди: з Економіко-правничого коледжу ЗНУ, факультетів менеджменту, журналістики та фізичного виховання.

У церемонії нагородження переможців взяв участь ректор Запорізького національного університету, професор Микола Фролов разом із головою профспілкового комітету Борисом Павловським, керівництвом Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ та суддівською колегією.

Із привітальними словами до команд-переможниць, глядачів, уболівальників та організаторів звернувся ректор Микола Фролов, який акцентував увагу присутніх на професійному підході в організації спортивних змагань і високому рівні розвитку спорту в Запорізькому національному університеті. Микола Олександрович подякував усім організаторам цього спортивного свята, суддівській колегії, а також спортсменам за високі досягнення. Ректор побажав усім командам успіхів у подальших змаганнях і висловив сподівання, що студенти й надалі зможуть демонструвати високий рівень фізичної підготовки та розкривати свої спортивні таланти. Микола Фролов також подякував уболівальникам за їхню підтримку команд, завдяки якій гравці показали високий рівень.

До привітань приєднався і директор Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас. Він побажав нових перемог учасникам і зазначив, що робота в спортивно-масовому секторі знаходиться на високому рівні, а фінальна гра на Кубок ректора з футзалу стала справжнім святом як для спортсменів, так і для вболівальників.

Уже під час боротьби за 3 місце між командами факультету журналістики та факультету фізичного виховання рахунок у першому таймі на 9 хвилині відкрив Денис Єпіфанов. Завершився перший тайм показниками на табло 2:2. А перемогу в грі з рахунком 6:4 таки здобула команда факультету фізичного виховання.

Фінальна гра між командами Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету та факультету менеджменту виявилась не менш напруженою та емоційною, ніж усі попередні, що дуже порадувало вболівальників. Трибуни спортивного комплексу були заповнені шанувальниками, які шалено підтримували свої команди гучними оплесками та скандуванням.

Першою рахунок відкрила команда факультету менеджменту, але в ході напруженої, але доволі рівномірної гри в першому таймі команда коледжу зрівняла рахунок і він становив 1:1. На початку другого тайму коледжівці пропустили кілька м’ячів, але старанно намагалися виправити ситуацію. Проте фінальна гра закінчилась із рахунком 4:2 на користь футболістів із факультету менеджменту.

Тож за підсумками змагань чемпіонами та володарями Кубка ректора Запорізького національного університету Миколи Фролова цього року стали спортсмени факультету менеджменту, друге місце посіла наймолодша команда Економіко-правничого коледжу, а третє – команда факультету фізичного виховання. Варто відзначити, що головним суддею фінальних змагань став арбітр національної категорії Юрій Аристенко.

Згодом під час урочистої церемонії нагородження за призові місця студенти отримали медалі та дипломи, а команді-переможниці вручили Кубок ректора з футзалу. Крім того, за підсумками змагань кращих спортсменів відзначили грамотами ректора в різних номінаціях: «Кращий воротар» – Володимира Левака (Економіко-правничий коледж), «Кращий бомбардир» – Артема Подріза (історичний факультет) і «Кращий гравець турніру» – українця марокканського походження Ясина Яссергані (факультет менеджменту).

Також спортсмени команди-переможниці отримали можливість поїхати на одну з ігор групового етапу Ліги чемпіонів за участю команди «Динамо» (Київ).

Прес-центр ЗНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *