На території області влітку працюватимуть 226 пришкільних таборів. Про це на брифінгу повідомив  в.о. директора Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Віктор Захарчук.

У реаліях сьогодення такий відпочинок здається батькам школярів безпечним і зручним. Цього року він буде також більш цікавим і корисним. На базі пришкільних таборів і  навчальних закладів уперше працюватимуть так звані мовні школи. Викладачами в них виступатимуть волонтери – студенти факультетів іноземних мов. Крім основних мов, що їх викладають у школах – англійської, німецької, французької та іспанської, – діти познайомляться з мовами нацменшин, які проживають на території області: івритом, болгарською, польською, грецькою, чеською та іншими.

Утім, основна мета цих літніх шкіл – не лише надати нові знання, а насамперед заохотити школярів до самостійного вивчення мови. Саме тому заняття проходитимуть виключно в ігровій формі: у вигляді конкурсів, вікторин, мовних експедицій, інших цікавих  заходів.

Наразі вже готові до зустрічі зі школярами 60 мовних шкіл, але процес їх формування ще триває. Батькам, зацікавленим такою формою літнього відпочинку для дітей, у департаменті освіти порадили звертатися до керівників тих навчальних заходів, де навчається їхня дитина.  Мовні літні школи працюватимуть у всіх містах та районах області.

За інформацією Запорізької ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *