У театрі ім. Садовського відбувся гала-концерт фестивалю «Чарівна квітка – 2015». Захід приурочений до Міжнародного Дня захисту дітей. Тут продемонстрували свої таланти близько 400 дітей – вихованці  дошкільних навчальних закладів міста. Малятам вручили подарунки та солодощі.

Фестиваль дитячої творчості «Чарівна квітка» проводиться у два тури. Перший відбірковий етап пройшов у дитсадках міста. У другому взяли участь приблизно 900 дітей із 50 дошкільних закладів, які отримали дипломи та солодкі подарунки.

А сьогодні дітлахи співали (соло, ансамблі, тріо, квартети), танцювали класичні, народні, естрадні та бальні танці, читали вірші тощо. Їх привітав і вручив подарунки заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. «Це прекрасне свято, яке влаштували наші дошкільнята разом зі своїми вихователями та батьками, свідчить по те, що творче натхнення у наших людей не зникає навіть попри ті негаразди, які ми відчуваємо у нашій країні. Ці дітки, які стоять на сцені, і є наше майбутнє, адже Україна належить їм. Тому радує, що вони ростуть креативними, творчими і, найголовніше, вони почуваються справжніми українцями. Коли ми дивимося на вас, то усвідомлюємо, що у нашої країни є майбутнє», – сказав Андрій Рева.

Повідомляє офіційний сайт Вінницької міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *