У рамках XXVII Мiжнародної агропромислової виставки «Агро-2015» буде проведено Міжнародний форум на тему «Освіта, наука, агробізнес: виклики часу». На форумі розглядатимуться питання: формування професійної компетентності викладача і студента;  стратегічне партнерство бізнесу, освіти і науки; практична підготовка студентів; стажування викладачів із використанням інноваційних підходів за сприяння агробізнесу.

У заході візьмуть участь представники Комітетів Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, з питань науки і освіти, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, аграрних вищих навчальних закладів, Національної академії аграрних наук України, бізнесу, проектів міжнародної технічної допомоги, асоціацій.

Форум відбудеться 4 червня  об 11.00.  за адресою: м. Київ, вул. Героїв Оборони, 11, Національний університет біоресурсів та природокористування України, корпус 10, ауд. 228.

Координаторами заходу є департамент науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики України та Науково-методичний центр «Агроосвіта».

Запрошуються всі зацікавлені!

                                                                                                                                                                                                                                                                         За інформацією ДУ “НМЦ “Агроосвіта”