Для осіб, які проживають або проживали на окупованій території (Автономна Республіка Крим та місто Севастополь) і територіях, де здійснюється антитерористична операція, термін реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні було продовжено до 20 квітня 2015 року.

Термін подання реєстраційних документів особами з числа учасників антитерористичної операції було  продовжено до 20 травня 2015 року.

Абітурієнти, які зареєструвалися з 21 лютого до 20 квітня, братимуть участь у ЗНО з української мови і літератури під час додаткової сесії (09 червня 2015 року),  з інших предметів – під час основної сесії.

Для осіб із вказаних територій, які з поважних причин не зможуть взяти участь у додатковій сесії з української мови і літератури 9 червня 2015 року, повторну додаткову сесію з цього предмета буде проведено 27 червня 2015 року.

Для отримання детальної інформації щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні радимо абітурієнтам із вказаних територій та учасникам антитерористичної операції звертатися за телефоном інформаційної підтримки Українського центру (044) 486-09-62 або до регіональних центрів оцінювання якості освіти.

За інформацією УЦОЯО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *