За сприяння департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації оголошено конкурс авторських фотографій юних аматорів на патріотичну тематику «Ми – в Україні і Україна у нас».

«Організація фотоконкурсу – не перша наша ініціатива залучення шкільної молоді до активного суспільно-політичного життя. І це не випадково, адже велика любов до Вітчизни починається з малих справ кожного українця, а передусім школярів, у яких будь-яка зроблена ними справа на користь України закарбовується на все життя», – наголосив керівник корпорації «Агропродсервіс» Іван Чайківський.

Вік учасників конкурсу – від 15 до 17 років. Конкурс проводиться до 6 жовтня 2015 року у три етапи між загальноосвітніми, інтернатними, позашкільними, професійно-технічними, вищими навчальними закладами І-ІІ рівнів акредитації.

Кращі конкурсні роботи – фотографії учасників, оформлені відповідно до вимог Положення, подаються на електронну пошту «Терен. Тернопільські експрес-новини» teren.in.ua@gmail.com з поміткою «Фотоконкурс «МИ В УКРАЇНІ І УКРАЇНА В НАС».

Для переможців конкурсу встановлені премії:

за перше місце – 25 тис. грн.

друге – 15 тис. грн.

третє – 10 тис. грн.

15 заохочувальних призових номінацій по 1 тис. грн. кожна.

Усі учасники заключного етапу будуть відзначені спеціальними дипломами.

Організаційний комітет обласного фотоконкурсу закликав учнів і студентів загальноосвітніх, інтернатних, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації взяти активну участь у фотоконкурсі.

За інформацією департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА