Мер Києва Віталій Кличко вручив творчі стипендії до Міжнародного дня захисту дітей. Цього року нагороди отримали 75 юних киян і вперше були нагороджені їхні педагоги та вихователі. Церемонія відбулася на Софійській площі.

«З 1997 року учні дитячих шкіл естетичного виховання – лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів – отримують іменну творчу стипендію від Київського міського голови. Перші творчі стипендії були вручені до Міжнародного дня захисту дітей, і це вже стало доброю традицією. Ми сьогодні вітаємо найкращих, найталановитіших учнів дитячих мистецьких закладів Києва», – зазначив Віталій Кличко.

«Сподіваюся, що сьогоднішня подія для кожної дитини стане добрим стимулом до навчання і досягнення нових творчих здобутків. А для нас це можливість матеріального заохочення обдарованих дітей, які пропагують українське виконавське мистецтво далеко за межами Батьківщини. Всі діти, яких ми сьогодні нагороджуємо, – це наша гордість, наше майбутнє, запорука духовного і культурного розвитку України», – наголосив мер.

Повідомляє офіційний сайт КМДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *