Робота студента другого курсу енергетичного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету Владислава Ломиша «Комбінована енергоекономічна система керування вуличним  освітленням» перемогла на Запорізькому обласному конкурсі наукових проектів «Енергозбереження та енергоефективність очима молоді». 

Конкурс тривав протягом травня 2015 року, його організаторами виступили всеукраїнське громадське об’єднання «Громадянська мережа «ОПОРА», Запорізький обласний центр молоді, Запорізький медіацентр та одне з місцевих підприємств-виробників електроенергії. Робота студента ТДАТУ увійшла до півфіналу конкурсу.

Фінал відбувався на базі Запорізького обласного центру молоді. За результатами презентації-захисту наукового проекту перед експертами та потенційними інвесторами Владислав Ломиш зайняв І місце.

Робота студента отримала схвальні відгуки членів журі конкурсу, зокрема Олександра Рєпкіна – члена Ради іноземних та вітчизняних інвесторів Запорізької обласної державної адміністрації, який висловив зацікавленість у практичній реалізації цього проекту.

За інформацією прес-служби департаменту освіти і науки Запорізької ОДА