У День захисту дітей  відбулася соціальна акція для дітей «Хай сонцю і квітам усміхаються діти!», у якій узяв участь голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Організували акцію Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації та Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках роботи щодо надання послуг із соціально-психологічної реабілітації сім’ям учасників АТО, створення умов для сімейного відпочинку та творчого розвитку кожної дитини, формування активної життєвої позиції дітей і підлітків, посилення уваги до питань реалізації прав та законних інтересів дітей, особливо з сімей бійців-учасників АТО, привернення уваги до проблем дітей різних категорій.

Учасниками акції стали родини військовослужбовців-учасників АТО, сім`ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах, зокрема багатодітні, малозабезпечені, неповні, діти та молодь, прийомні сім’ї.

Крім святкування Дня захисту дітей, цього дня стартувала оздоровча дитяча кампанія. Керівник регіону вручив 75 дітям із сімей бійців-учасників АТО  подарунки та безкоштовні путівки до закладу оздоровлення та відпочинку «Гвоздика», розташованого в Кирилівці.

– Діти – наше майбутнє. І сьогодні ми робимо все можливе, аби наші діти мали можливість жити, відпочивати та навчатися під мирним небом. Обласна влада приділяє велику увагу цьому питанню та, попри складну фінансову ситуацію, цьогоріч ми запланували майже 17 мільйонів гривень на оздоровлення дітей. Усього планується оздоровити 95 тисяч дітей. Усі, кому належить відпочинок за бюджетні кошти, отримають таку можливість. Звісно, це стосується і дітей переселенців, і дітей із сімей бійців-учасників АТО. Вже завтра вони поїдуть на море, – заявив Григорій Самардак.

 

Повідомляє прес-центр Запорізької ОДА