У столиці в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва було започатковано щорічний мистецький проект як форму звітності міських вищих мистецьких навчальних закладів. Вперше на одній сцені студенти мистецьких вишів столиці – Київського інституту музики імені Р. М. Глієра, Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв та Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря – презентували перший концерт проекту «Мистецьке майбутнє Києва», присвячений Дню захисту дітей.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко, вітаючи молодих митців та акторів, висловила сподівання, що цей проект стане доброю традицією для міста.

«Концертом «Мистецьке майбутнє Києва» ми розпочинаємо щорічні творчі звіти наших вишів. Впевнена, що цікава програма, висока майстерність юних артистів та їхнє палке бажання приносити своїм мистецтвом радість справлять незабутнє враження на всіх глядачів», – зазначила вона.

Заступник голови КМДА також додала, що всі з представлених навчальних закладів є для нашого міста унікальними, як і їхні вихованці: «Кожен із закладів, які беруть участь у сьогоднішньому концерті, є унікальним, адже зберігає індивідуальний підхід до студентів, без якого неможливе виховання професійних артистів – музикантів, хореографів, спеціалістів естрадного та циркового мистецтва. Як наслідок, студенти зазначених вишів регулярно стають лауреатами численних міжнародних конкурсів, а випускники працюють у провідних ансамблях, оркестрах, театрах, цирках, навчальних закладах не тільки Києва, України, але й усього світу».

Повідомляє прес-служба КМДА