Днями в Запорізькому національному університеті відбувся Вечір спортивної слави, присвячений призерам і переможцям Спартакіади ЗНУ. В урочистостях взяли участь адміністрація вишу, спортивно-оздоровчого комплексу і факультетів, викладачі та студенти – переможці спартакіади з різних видів спорту, майстри спорту та олімпійці.

Розпочався вечір із виступу чемпіонів України – збірної команди ЗНУ зі спортивної аеробіки.

На початку церемонії ректор ЗНУ Микола Фролов привітав студентів і викладачів – переможців спортивних змагань, відзначивши їхній високий рівень фізичної підготовки та подякувавши всім спортсменам – олімпійським чемпіонам, чемпіонам світу та країни за те, що вони прославляють Запорізький національний університет.

Також Микола Олександрович наголосив на тому, що Спартакіада в ЗНУ проводитиметься й надалі, адже саме таким чином до занять спортом щороку долучаються сотні студентів. «Я запевняю, що ми зробимо все можливе, щоб зміцнити матеріально-технічну базу, щоб спорт назавжди увійшов в наше життя і ми з оптимізмом дивилися в майбутнє нашого вишу та нашої країни», – зазначив ректор ЗНУ.

Під час заходу нагородили переможців університетської студентської спартакіади з різних видів спорту серед факультетських команд, а також викладачів, які брали участь у спартакіаді серед співробітників вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації Запорізької області. Їх відзначили грамотами, дипломами, кубками, а також вручили солодкі подарунки. Для усіх гостей та учасників свої пісенні та хореографічні таланти демонстрували представник вокальної студії «Кантилена» Дмитро Сєрков і народний театр сучасної хореографії «Фенікс».

Призові місця між факультетами в загальному заліку серед дівчат розподілилися таким чином: 1 місце здобула команда факультету менеджменту; 2 місце – команда факультету іноземної філології; 3 місце – команда біологічного факультету.

У загальному заліку серед юнаків трійка лідерів мала такий вигляд: 1 місце – команда економічного факультету; 2 місце – команда фізичного факультету; 3 місце – команда історичного факультету. Треба зазначити, що найкращі команди університетської спартакіади перемагали у спортивних змаганнях районного, міського, обласного, українського та міжнародного рівнів.

Під час святкової програми також відзначили команди університету, а саме: збірну ЗНУ з баскетболу (тренер – викладач кафедри фізичного виховання Віктор Горбуля). Створена вона була в 1987 році, в різні роки ставала призером і переможцем першості міста Запоріжжя та Запорізької області серед студентських команд вищих навчальних закладів, призером 3-ї і 4-ї студентської Ліги України, переможцем і призером Всеукраїнських турнірів, присвячених знаменним датам. Також відзначили команду ЗНУ з міні-футболу «Надія ЗНУ» (тренер – арбітр національної категорії Юрій Аристенко), створену в 1987 році, призера і чемпіона України з міні-футболу серед команд Вищої Ліги, переможця Міжнародного турніру «Кубок слов’янських країн», а за підсумками минулого року – чемпіона Запорізької області серед команд вищих навчальних закладів (5-е місце в Україні серед вишів). Згадали і про волейбольну команду ЗНУ, представниці якої цьогоріч стали переможцями чемпіонату України серед аматорських команд.

Крім того, відзначили і збірну команду Запорізького національного університету зі спортивної аеробіки (тренери: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри «Олімпійського та професійного спорту» Олена Черненко та заслужений тренер України, аспірант факультету фізичного виховання Борис Кокарєв). Представниці цієї команди – багаторазові чемпіони та володарі Кубка України, чемпіони України серед студентів, переможці етапу Кубка світу – Відкритого чемпіонату Словаччини.

Нагородили і спортсменів, які своїми спортивними досягненнями та рекордами прославили Запорізький край. Серед них: Анна Дербеньова – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України Міжнародного класу з ушу, чемпіонка світу з традиційного ушу 2014 року, володарка Кубка України 2014 та 2015 років; Тетяна Кондратьєва – студентка 3 курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту України Міжнародного класу з ушу, чемпіонка світу з традиційного ушу 2014 року, володарка Кубка України 2014 та 2015 років; Євгенія Осетинська – студентка 5 курсу факультету фізичного виховання, багаторазова чемпіонка країни, триразова володарка кубка України 2012, 2013 та 2014 років, переможниця етапу Кубка світу Європейської серії гран-прі у Словаччині з аеробіки; Роман Агаєв – студент 4 курсу юридичного факультету, майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 року, дворазовий бронзовий призер світу серед юніорів, срібний призер чемпіонату Європи 2014 року, чемпіон України 2015 року з амреслінгу; Наталія Дерюгіна – студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, бронзовий призер чемпіонату України з волейболу.

Крім того, голова Запорізького відділення Національного олімпійського комітету України Володимир Лобанов вручив посвідчення майстрів спорту таким студентам-спортсменам ЗНУ: Євгенії Осетинській, Діані Бабкіній, Світлані Острогляд, Єлизаветі Ільїній.

Відзначили також викладачів і співробітників, які під час проведення обласних змагань серед представників вищих навчальних закладів з різних видів спорту перемогли одразу в кількох категоріях. Так, були нагороджені: за  І місце з баскетболу 3х3 – команда під керівництвом  Геннадія Васильчука, за І місце з волейболу – команда  Сергія Попова, за ІІ місце з міні-футболу – команда Віктора Горбулі, за І місце з настільного тенісу нагородили команду Валерія Домніча, а за І місце з шахів – команду Світлани Сівак.

Наприкінці свята відбулося нагородження головних героїв студентської спартакіади 2014-2015 у загальному заліку. Нами стали команди економічного факультету (1 місце); факультету менеджменту (2 місце); та факультету іноземної філології (3 місце).

 

Прес-центр ЗНУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *